Plastové výplně

Výplně plotů bez další údržby

Pokud chcete plot bez další údržby v podobě obnovování nátěrů, jste tu správně.Naše firma je přímým obchodním zástupcem ČESKÉHO výrobce plastových profilů. Právě proto Vám můžeme nabídnout dodávku a montáž plastového plotového systému za velmi výhodné ceny a velmi dobré kvality.

Plastové výplně plotů

prurez-plotovkami
Plastové plotovky

Plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého tvrzeného PVC kvalitativně shodného s materiálem používaným pro výrobu plastových oken. Splňuje nejpřísnější evropské normy, je to materiál stálý, nehořlavý a odolává povětrnostním vlivům a profily jsou dostatečně houževnaté.

Barevné provedení – jako základní barva je barva bílá. Dále se vyrábí čtyři barevné imitace dřeva – borovice, třešeň, dub, ořech.

plastovy_plot_vzornik
Plastové plotovky – vzorník

Plotovky se vyrábějí v základním rozměru 80 x 25 mm a nosný profil 67 x 47 mm.

 

Plotovky jsou zakončeny obloukovými nebo plochými koncovkami, které se do profilu lepí speciálním lepidlem.Taktéž nosný profil je vybaven koncovkami v barvě odpovídající materiálu a je vyztužen ocelovým pozinkovaným nebo železným profilem.

Na spojovací materiál – šrouby se taktéž používají krytky odpovídající barvě profilů.

 

Námi dodávaný plastový plotový systém je českým výrobkem a proto si můžemedovolit velmi příznivé ceny pro Vás. Jako přímí zástupci výrobce Vás také ujišťujeme, že se jedná o velmi kvalitní materiál, nově vyrobený bílý nebo probarvený plast !!!

Jedná se o jednoduchý systém s velmi snadnou montáží.

Na plotový systém je záruka 5 let.

Příklady z montáží: